Copyright 2022 - Hi

Порядок надання бухгалтерських послуг

 

   Використання бухгалтерських послуг і тим більше аутсорсингу, функцій обліку і звітності на підприємстві помітно відрізняються від звичайного порядку використання інших послуг. Як в одному так і в іншому випадку, є велика кількість особливостей. І найголовніша з них полягає в тому, що для досягнення якісного результату недостатньо правильно визначити цілі та завдання.

   Має важливе значення ваша безпосередня участь у процесі надання бухгалтерських послуг. Причому не тільки на рівні контролю, а на рівні керівництва і координації процесу. Іншими словами, для досягнення максимальної ефективності зовнішнього виконання функцій бухгалтерії, вам не завадило б приділити належну увагу організації оптимальної взаємодії між двома компаніями та її ключовими співробітниками, які беруть участь в бізнес-процесах.

 

1. Складання договору про бухгалтерський аутсорсинг

   Перед складанням договору бухгалтерських послуг або бухгалтерського аутсорсингу важливо виконати декілька кроків:

      • достовірно визначити характер діяльності підприємства та ведення обліку;
      • оцінити складність бізнес-процесів і ефективність управління ними;
      • оцінити ймовірні ризики при використанні бухгалтерського аутсорсингу.

   Наша компанія уважно вивчає надані Вами відомості про ваше підприємство і попередньо оцінює обсяг робіт, інтенсивність навантаження, передбачуваний рівень відповідальності і складність взаємодії. Всі ці параметри будуть впливати на вартість бухгалтерських послуг, подальший хід виконання робіт, порядок взаємодії і кінцевий результат.

 

2. Координування бухгалтерського аутсорсингу

   Обмін даними під час бухгалтерського аутсорсингу може здійснюватися як в електронному вигляді, так і за допомогою передачі паперових документів так як ці способи є найбільш ефективними і дозволяють досягти найбільшої оперативності та надійності взаємодії. 

      1)  Бухгалтерський аутсорсинг малих підприємств

   Клієнт, який не веде у себе регістрів бухгалтерського та податкового обліку, повністю покладає цю функцію на обслуговуючу бухгалтерську компанію. При цьому бухгалтерська компанія ще й формує за заявкою клієнта вихідні первинні документи таздійснює платежі за дорученням клієнта по системі «Банк-Клієнт».

      2)  Бухгалтерський аутсорсинг для середніх підприємств

   У цьому випадку бухгалтерське обслуговування підприємства-клієнта здійснюється шляхом спільної роботи з використанням програмного комплексу 1С на різних майданчиках з наступним об'єднанням даних в одній базі на стороні обслуговуючої бухгалтерської компанії із застосуванням так званих «планів обміну» прописаних у програмному комплексі. При консолідованому обліку бухгалтерські регістри ведуться як клієнтом, так і бухгалтерської компанією. При цьому на стороні клієнта формуються тільки вихідні первинні документи, а повна обробка та формування звітності виробляються бухгалтерської компанією.

     3) Бухгалтерський аутсорсинг для середніх підприємств (віддалений доступ)

    Послуга бухгалтерського обслуговування з віддаленим доступом здійснюється шляхом надання доступу по електронних каналах зв'язку до бухгалтерської бази. Клієнтові надається можливість самостійно формувати вихідні первинні документи. При віддаленому доступі бухгалтерські регістри ведуться як клієнтом, так і бухгалтерської компанією. При цьому клієнтом формуються тільки вихідні первинні документи, а повна обробка та формування звітності проводиться бухгалтерської компанією. 

Частные мастера Винтовые лестницы на второй этаж

Полное описание первых признаков и выраженных симптомов при гепатите В здесь

Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/